top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Zakończenie działalności EFE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że 11.12.2020 roku zakończył się ostatni semestr nauki w EFE, a tym samym swoją działalność zakończył European Faculty of Engineering. Studentów ostatniego, VII semestru czeka jeszcze wprawdzie obrona prac dyplomowych, ale będą oni ostatnimi absolwentami EFE.

Dziękujemy za współpracę wszystkim tym, którzy prowadzili zajęcia w ramach EFE, a także tym, którzy w inny sposób przyczynili się do funkcjonowania EFE. Mamy nadzieję, że 11 lat działalności EFE pozostanie w pamięci nas wszystkich, a przede wszystkim naszych absolwentów. Życzymy wszystkim powodzenia zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym!

 

Dr inż. Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr hab. inż. Maciej Marek, prof. PCz


Nowy rok akademicki 2018/2019 PDF Drukuj Email
1. października zaczyna się kolejny rok akademicki na EFE. Rozpocznie go 12 studentów II, III i IV roku, a w wybranych zajęciach EFE będzie uczestniczyło w sumie 67 studentów przebywających na naszej Uczelni w ramach programu ERASMUS+. Życzymy wszystkim studentom powodzenia w nauce!

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 dla studentów EFE PDF Drukuj Email
Zapraszamy studentów EFE (w szczególności studentów I roku) na spotkanie inaugurujące kolejny rok akademicki. Spotkanie odbędzie się w dniu 04.10.2017 r. o godz. 14.00 w sali 107 (I piętro) Budynku Głównego Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21.

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


Absolwenci EFE PDF Drukuj Email

Skończył się kolejny rok akademicki i następni studenci dołączyli do grona absolwentów EFE. W miesiącach od lutego do maja 2017 r. swoje prace dyplomowe inżynierskie obronili: Michał Sharma (CMS), Jakub Wysokiński (CMS), Tomasz Plichta (BT), Sebastian Tyrek (CMS), Tobiasz Kędzierski (CMS) i Damian Zrobek (CMS).

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego


Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 dla studentów EFE PDF Drukuj Email
Zapraszamy studentów EFE (w szczególności studentów I roku) na spotkanie inaugurujące kolejny rok akademicki. Spotkanie odbędzie się w dniu 30.09.2016 r. o godz. 11.00 w sali 210 (II piętro) Budynku Głównego Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21.

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.