top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
EFE i ERASMUS+ PDF Drukuj Email

W bieżącym roku akademickim kolejni studenci, którzy przyjechali na naszą Uczelnię w ramach programu ERASMUS+ biorą udział w wybranych zajęciach EFE. Są wśród nich studenci z University Alba Iulia/ Rumunia (8 osób), University Nigde/ Turcja (3 osoby), University Bilecik/ Turcja (3 osoby), University Veliko Turbovo/ Bułgaria (2 osoby).

Z kolei studenci III roku EFE realizują swój VI semestr studiów na uczelniach zagranicznych:

  1. VŠB Technical University of Ostrava w Czechach (Adam Basik, Krzysztof Chrząszczyk, Krystian Korycki i Damian Szaliński),
  2. Technical University of Creete w Grecji (Jarosław Kocela, Roksana Kocela i Bartosz Płoszaj),
  3. Hochschule Ravensburg-Weingarten w Niemczech (Michał Sharma i Sebastian Tyrek).

Wszystkim studentom życzymy powodzenia i jak najlepszych wrażeń z pobytu w wybranych przez siebie uczelniach partnerskich Politechniki Częstochowskiej!

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr Maciej Marek

Obrony prac dyplomowych inżynierskich w 2015 r. PDF Drukuj Email

W dniu 31.01.2015 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Biotechnologii odbyła się obrona prac dyplomowych dwóch studentek specjalności BI: Joanny Hebel i Hanny Tittenbrun oraz studenta specjalności IE: Daniela Kawczyńskiego. (patrz link: Tematy prac dyplomowych-BI_IE,  Galeria zdjęć-BI_IE)

 

Z kolei w dniu 04.02.2015 r. na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki swoje prace dyplomowe bronili studenci specjalności CMS: Patryk Kopeć, Karol Romański, Sylwia Sikora i Magdalena Trzcionka. (patrz link: Tematy prac dyplomowych-CMS,  Galeria zdjęć-CMS)

 

Na Wydziale Zarządzania obrona prac dyplomowych miała natomiast miejsce w dniu 05.02.2015 r., a przystąpiło do niej dwoje studentów specjalności BT: Tomasz Suchecki i Dorota Urbanik (patrz link: Tematy prac dyplomowych-BT, Galeria zdjęć-BT).

 

Wszyscy studenci ukończyli studia z wynikiem bardzo dobrym, z czego się bardzo cieszymy i gratulujemy kolejnym Absolwentom EFE!

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr Maciej Marek


Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 dla wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności i lat EFE na spotkanie inaugurujące kolejny rok akademicki. Spotkanie odbędzie się o godz. 13.00 w dniu 30.09.2014 r. w sali 210 (II piętro) Budynku Głównego Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21.

 

W związku z tym, że Wydziałowe Inauguracje nowego roku akademickiego odbywają się w dniu 01.10.1014 r. zajęcia dydaktyczne rozpoczną się w czwartek 02.10.2014 r.

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr Maciej Marek


Informacja PDF Drukuj Email
Informujemy, że na początku roku akademickiego 2014/15 nastąpi zmiana na stanowisku kierownika EFE. Prof. Stanisława Drobniaka, inicjatora oraz wieloletniego kierownika EFE, zastąpi Dr Maciej Marek.

Kolejni absolwenci European Faculty of Engineering PDF Drukuj Email

W dniu 18.02.2014 r. na Wydziale Zarządzania odbyła się obrona prac dyplomowych inżynierskich dwóch studentek EFE specjalności Bussines and Technology: Moniki Matusiak oraz Agnieszki Mrożek. Obydwie studentki ukończyły studia z wynikiem bardzo dobrym i dołączyły do grona absolwentów EFE. (patrz link: tematy prac dyplomowych, galeria zdjęć). Monika Matusiak i Agnieszka Mrożek zamierzają kontynuować studia magisterskie w czym życzą Im powodzenia Promotor Prof. Robert Ulewicz i kierownictwo EFE (patrz link tematy prac dyplomowych, photo galery)

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Prof. Stanisław Drobniak


« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.