top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Dotyczy: rozpoczęcie roku akademickiego 2013/2014 dla wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W bieżącym roku akademickim Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki inauguruje zajęcia 2 października, natomiast Wydziały Zarządzania oraz Ochrony Środowiska i Biotechnologii  w dn. 01.10.2013. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronach wydziałowych. Ponieważ w EFE studiują studenci z trzech wydziałów zatem normalne zajęcia rozpoczną się od 3 października (czwartek). Przypominamy o spotkaniu dla studentów I roku EFE w dn. 30 września.

 

Dr E. Moryń – Kucharczyk

Prof. S. Drobniak


Dotyczy: Inauguracja roku akademickiego 2013/2014 dla studentów I roku PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności I roku EFE na spotkanie informacyjne dla studentów rozpoczynających naukę w European Faculty of Engineering (EFE). Spotkanie odbędzie się o godz. 9.30 w dniu 30.09.2013 (poniedziałek) w sali 210  (II piętro) pawilonu Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21

 

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk

Pierwsi absolwenci European Faculty of Engineering PDF Drukuj Email

W styczniu, lutym i maju bieżącego roku akademickiego (2012/2013) przed Komisjami tych Wydziałów, których specjalność kończyli studenci, odbyły się egzaminy dyplomowe pierwszego rocznika EFE. 3 osoby (Katarzyna Just, Małgorzata Łukasik, Marta Pustuł) ukończyły specjalność BT, również 3 osoby (Jan Jura, Rafał Jasiński, Anita Paśnikowska) specjalność CMS, 1 osoba (Anita Rygał) specjalność BI oraz 1 osoba (Barbara Robak) dwie specjalności: IE i BT. Uzyskane przez pierwszych Dyplomantów EFE ostateczne wyniki studiów to dwie oceny dobry plus i pozostałe bardzo dobre. Jak więc widać, studia w EFE nie są łatwe, ale kończą je naprawdę dobrzy studenci. (patrz link tematy prac dyplomowych, photo galery)

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Prof. Stanisław Drobniak

 

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

Studenci z ERASMUS’a na EFE

 

W roku akademickim 2012/2013 w zajęciach EFE uczestniczyło lub uczestniczy 7 studentów którzy przyjechali do nas w ramach wymiany ERASMUS, nasi Goście pochodzą  z 4 krajów, oto ich  nazwiska:

 

Yasemin Damla Furat – Bilecik Seyh Edebali, Turcja

Sinan KILIC – Nigde University, Turcja

Tarik CANPOLAT – Nigde University, Turcja

Jesus Martinez Garcia – Technical University of Cartagene, Hiszpania

Asuncion Caballero Lajarin – Technical University of Cartagene, Hiszpania

Bence TOTH – Szent Istvan University, Gödöllö, Węgry

Nadiakhe OSAZEE – Lappeenranta University of Technology, Finlandia

 

Witamy wszystkich na studiach EFE, życzymy powodzenia na studiach, mamy też  nadzieję, że Goście zechcą napisać krótki artykuł na naszą stronę WWW i podzielą się z nami swoimi wrażeniami na temat studiowania w Polsce w ogóle, a w szczególności na EFE.

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Prof. Stanisław Drobniak

Dotyczy: studentów EFE specjalności IE PDF Drukuj Email

Uprzejmie zawiadamiamy, że poczynając od semestru letniego obowiązki opiekuna specjalności Intelligent Energy (IE) obejmuje Pan Dr inż. Michał Turski. Ze względu na obowiązki zawodowe dotychczasowy opiekun IE Pan Prof. Robert Sekret poprosił o zwolnienie z obowiązków związanych z  tą funkcją. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy Panu Prof. Robertowi Sekretowi za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia P. Dr Michałowi Turskiemu oraz zachęcamy studentów IE do korzystania z rad i  pomocy nowego opiekuna. Sylwetkę naukową i telefony oraz adres mailowy Dr inż. Michała Turskiego znaleźć można na naszej stronie.

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.