top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Dotyczy: studentów EFE specjalności IE PDF Drukuj Email

Uprzejmie zawiadamiamy, że poczynając od semestru letniego obowiązki opiekuna specjalności Intelligent Energy (IE) obejmuje Pan Dr inż. Michał Turski. Ze względu na obowiązki zawodowe dotychczasowy opiekun IE Pan Prof. Robert Sekret poprosił o zwolnienie z obowiązków związanych z  tą funkcją. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy Panu Prof. Robertowi Sekretowi za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia P. Dr Michałowi Turskiemu oraz zachęcamy studentów IE do korzystania z rad i  pomocy nowego opiekuna. Sylwetkę naukową i telefony oraz adres mailowy Dr inż. Michała Turskiego znaleźć można na naszej stronie.

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


Inauguracja roku akademickiego 2012/2013 PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności I roku EFE na spotkanie informacyjne dla studentów rozpoczynających naukę w European Faculty of Engineering (EFE). Spotkanie odbędzie się o godz. 8.30 w dniu 01.10.2012 (poniedziałek) w sali B5 (I piętro) pawilonu przy ulicy Armii Krajowej 19C (budynek obok Wydziału Zarządzania).

 

Spotkanie inauguracyjne dla studentów II, III i IV roku EFE odbędzie się o godz. 13.30 w tym samym dniu i w tej samej sali (01.10.2012, s. B5).

 

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


Dotyczy: studentów EFE II roku PDF Drukuj Email

W dniu 20 czerwca 2012 r.   w European Faculty of Engineering odbyło się  drugie seminarium projektów przygotowanych przez  studentów II roku EFE wszystkich specjalności. Program seminarium zawierał 4 prezentacje wyników uzyskanych w trakcie IV semestru (Seminar Programme). Projekty referowali następujący studenci:

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dniu 25.05.2012  studenci i opiekunowie  European Faculty of Engineering spotkali się z Dziekanem Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska PCz Prof. Wojciechem Nowakiem.  W spotkaniu uczestniczyła Dr Magdalena Zabochnicka – Świątek – opiekun specjalności „Biotechnology for Environmental Protection

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dniach 28 – 30.05.2012  w  European Faculty of Engineering  zorganizowano warsztaty szkoleniowe  z zakresu „Management of Sustainable Development in Energy Supply and Consumption”.

Więcej…

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.