top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
dotyczy: Wszystkich studentów PDF Drukuj Email

W dniu 9 marca 2012 r. w European Faculty of Engineering odbyło się trzecie seminarium projektów przygotowanych przez studentów III roku EFE wszystkich specjalności w trakcie V semestru zajęć.

 

Więcej…

Dotyczy: studentów I roku EFE PDF Drukuj Email

W dniach 05.03 – 09.03.2012  w European Faculty of Engineering odbyły się warsztaty dydaktyczne „English Communication Skills in the Field of Energy”.

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności EFE na  seminarium projektów, przygotowanych w semestrze V przez studentów III roku, jako projekty przeddyplomowe. Seminarium odbędzie się 9  marca (piątek) o godz. 1600 w Sali B5 w pawilonie przy ul. Armii Krajowej 19C (I piętro, budynek sąsiadujący z gmachem Wydziału Zarządzania).

Zachęcamy wszystkich studentów  EFE do dopingowania swoich starszych  Kolegów.

W  załączeniu przesyłamy program seminarium (link Seminar programme)

Do zobaczenia

Dr E. Moryń – Kucharczyk

Prof. S. Drobniak


Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności EFE na  seminarium projektów, przygotowanych w semestrze III przez studentów II roku specjalności CMS. Seminarium odbędzie się 10  lutego (piątek) o godz. 900 w Sali B5 w pawilonie przy ul. Armii Krajowej 19C (I piętro, budynek sąsiadujący z gmachem Wydziału Zarządzania).

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dniu 2 lutego 2012 Pan Dr Marcin Kozak, Prezes  Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie zorganizował spotkanie przedstawicieli   European Faculty of Engineering Politechniki Częstochowskiej z Panem Jarosławem Krykwińskim,  Konsulem Honorowym Republiki Czeskiej  w Częstochowie.

Więcej…

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.