top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email
W dniach 30.01 – 03.02.2012  w European Faculty of Engineering odbyły się warsztaty dydaktyczne „Selected Problems in  Thermodynamics”.
Więcej…

dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email
Drodzy Studenci,
Z przyjemnością zawiadamiam, że studentka III roku EFE Pani Marta Pustuł,  do tej pory nadworna Pani Redaktor znana z relacji z życia EFE na naszej stronie internetowej, weszła do grona literatów. Pani Marta napisała książkę „Blue Drink”, będącą czymś więcej niż tylko zapisem wakacji w Tunezji. Zapewniam, że Pani Marta znakomicie pisze i ma duży dar zauważania śmieszności w charakterach i codziennych zdarzeniach. Książkę czyta się naprawdę „jak powieść” i skoro język i    tematyka nowelki są  wybitnie młodzieżowe to nie muszę Was zachęcać do lektury. Z pewnością warto złożyć Autorce gratulacje i zapytać, gdzie można  zdobyć „Blue Drinka”. Dodatkową zachętą do lektury będzie na pewno okładka książki przedstawiająca zdjęcia Pani Marty i ilustratorki Pani Ady (Blue Drink).  Gratulacje dla Autorki.
Prof. S. Drobniak

Dotyczy: studentów II i III roku EFE PDF Drukuj Email

Studenci II i III roku mają możliwość uczestniczenia w międzynarodowym seminarium poświęconym energii odnawialnej, którego program przesyłamy w załączniku ( link IP 2 2012). Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności studentów specjalności Intelligent Energy. Zachęcamy również do kontaktu z Dr Dariuszem Asendrychem, który współorganizuje seminarium ze strony PCz.

Dr E. Moryń – Kucharczyk

Prof. S. Drobniak


Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dniu 17.10.2011  studenci i opiekunowie  European Faculty of Engineering spotkali się w Sali Senatu z JM Rektor Politechniki Częstochowskiej Prof. Marią Nowicką – Skowron i Prorektorem ds. Rozwoju Prof. Jackiem Przybylskim.

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dn. 17 października (poniedziałek) o godz.  1000 (bez zwyczajowego kwadransa) w Sali Senatu PCz. przy ul. Dąbrowskiego 69 (I piętro, wejście do Rektoratu) odbędzie się spotkanie wszystkich studentów EFE z JM Rektor Politechniki Częstochowskiej Panią Prof. Marią Nowicką – Skowron. W programie spotkania min. wręczenie dyplomów za najlepsze wyniki w nauce dla studentów II i III roku.


Zapraszamy wszystkich studentów EFE w imieniu  JM Rektor i swoim.

 

Dr E. Moryń – Kucharczyk

Prof. S. Drobniak


« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.