top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Dotyczy: studentów EFE II roku PDF Drukuj Email

W dniu 10 lutego 2011 r.   w European Faculty of Engineering odbyło się seminarium projektów przygotowanych przez  studentów wszystkich specjalności II roku EFE w trakcie III semestru zajęć. Program seminarium zawierał 10 prezentacji trwających do 15 minut, w trakcie seminarium przedstawiono tylko 8 prezentacji, gdyż student CMS K. Kościuch nie skończył projektu w terminie a studentka BT Marta Pustuł z powodów osobistych nie mogła przedstawić wyników projektu. 

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dniach 21.01 – 28.01.2011  w European Faculty of Engineering odbywają się warsztaty dydaktyczne „Management”. Warsztaty zorganizowano dla studentów wszystkich specjalności I roku EFE.

Więcej…

Dotyczy: wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

W dniach 6.12 – 10.12.2010  na  Wydziale  Inżynierii Mechanicznej i Informatyki odbyły się warsztaty dydaktyczne „Thermodynamics and Environment”. Warsztaty zorganizowano dla studentów wszystkich specjalności II roku EFE. Zajęcia prowadzili  Prof. Ralph Lescroart z Institut Superieur Industriel, Haute Ecole Catholique Blaise Pascal w Virton/ Belgia wspólnie z Prof. Andrzejem Bogusławskim i Dr Arkadiuszem Kępą z Instytutu Maszyn Cieplnych PCz. Program warsztatów podany w linku obejmował zagadnienia związane z programem nauczania termodynamiki dla kierunków „Mechanika i Budowa Maszyn” oraz „Inżynieria Zarządzania”. Nowym elementem warsztatów było połączenie treści programowych przedmiotu „Termodynamika” z możliwością zastosowań w ochronie środowiska, zwłaszcza w analizie przyczyn efektu cieplarnianego. Zajęcia obejmowały 20 godzin zajęć wykładowych i ćwiczeń, na zakończenie Prof. Ralph Lescroart i Dr Arkadiusz Kępa przeprowadzili pisemny test sprawdzający stopień opanowania materiału przez studentów EFE.  Efektem warsztatów będą także zmiany w treściach programowych i sposobie nauczania termodynamiki w EFE, zmiany te wprowadzą uczestniczący w warsztatach  Prof. Andrzej Bogusławski i Dr Arkadiusz Kępa. Pełną informację o przebiegu warsztatów znaleźć można w załączonych linkach (program warsztatów, galeria fotografii).

 

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń-Kucharczyk


Dotyczy: studentów II roku EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności II roku EFE na warsztaty dydaktyczne „Thermodynamics and Environment”  , które odbędą się w dniach 6.12 – 10.12.2010  w sali B4 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Al. Armii Krajowej 21 (budynek z kolumnami, I piętro). Warsztaty będzie prowadzić Prof. Ralph Lescroart z Institut Superieur Industriel, Haute Ecole Catholique Blaise Pascal w Virton, Belgia wspólnie z Prof. Andrzejem Bogusławskim i dr Arkadiuszem Kępą z Instytutu Maszyn Cieplnych PCz. Program warsztatów podajemy w załączeniu (link Workshop Contents), terminy zajęć takie jak w Informatorze II.7. Jak podano mailu z dn. 01.12.2010 zajęcia z piątku 10.12 godz. 14 – 16 zostały przeniesione na poniedziałek 6.12.2010  na godz. 16 -18. Termin i forma zaliczania zajęć z warsztatów zostanie podana przez Prof. R. Lescroart, ocena z warsztatów zostanie uwzględniona w ostatecznej ocenie z przedmiotu „Thermodynamics”. Sylwetkę i profil zainetresowań naukowych Prof. R. Lescroart znaleźć  można w załączonym linku (link R. Lescroart Bio).

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


wrażenia studentów po I roku studiów EFE PDF Drukuj Email

I rok nauki w EFE zakończyliśmy podaniem średniej ocen i gratulacjami dla najlepszych, dziś pora na wrażenia studentów, które zebrała Pani Marta Pustuł. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji.

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Prof. Stanisław Drobniak

 

Link: NASZE WRAŻENIA


« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 11 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.