top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Inauguracja PDF Drukuj Email

W piątek 1.10.2009 r. w sali B1 (WIMiI) odbyły się spotkania inauguracyjne dla studentów studiujących i rozpoczynających naukę na EFE. Spotkanie dla studentów II roku odbyło się o godz. 10, natomiast o godz. 1230 zebrali się studenci rozpoczynający naukę na I roku. Obydwa spotkania  prowadzili kierujący EFE - Prof. Stanisław Drobniak i Dr Elżbieta Moryń – Kucharczyk. W imieniu Władz Wydziału WIMiI wystapił Prodziekan ds. Nauczania – Prof. Zbigniew Domański, który zapoznał studentów EFE z Wydziałem WIMiI.

Więcej…

EFE wyniki II semestr PDF Drukuj Email

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki II semestru zajęć EFE: złotym medalistą został Pan Michał Bocheński z Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska, srebro jest udziałem Pani Anity Paśnikowskiej z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki, natomiast brąz zdobyła Pani Katarzyna Just z Wydziału Zarządzania. Pan Michał po raz pierwszy znalazł się na podium i to od razu na samym „topie”, Pani Anita i Pani Katarzyna zadomowiły się już „na pudle” bo to już drugi semestr ich obecności w najlepszej trójce.

Więcej…

Dotyczy: studentów II roku EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności II roku EFE na spotkanie inaugurujące rok akademicki 2010 / 2011, które odbędzie się 1 października 2010 (piątek)  o godz. 1000 w Sali B1 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Al. Armii Krajowej 21 (budynek z kolumnami, I piętro).

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


Dotyczy: studentów I roku EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności I roku EFE na spotkanie inaugurujące rok akademicki 2010 / 2011, które odbędzie się 1 października 2010 (piątek)  o godz. 1230 (po uroczystej inauguracji Uczelnianej) w Sali B1 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Al. Armii Krajowej 21 (budynek z kolumnami, I piętro).

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


Dotyczy: prowadzących zajęcia EFE w sem. I i III PDF Drukuj Email

Zapraszamy Koleżanki i  Kolegów prowadzących zajęcia w EFE w sem. I i III na spotkanie w dn. 23 września (czwartek) o godz. 1400 w Sali B3 WIMiI (I piętro), tematem spotkania będzie informacja o zajęciach EFE, podsumowanie wyników I roku oraz wymiana doświadczeń wynikających z zajęć prowadzonych w roku akademickim 2009 / 2010.

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 12 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.