top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Dotyczy: prowadzących zajęcia EFE w sem. I i III PDF Drukuj Email

Zapraszamy Koleżanki i  Kolegów prowadzących zajęcia w EFE w sem. I i III na spotkanie w dn. 23 września (czwartek) o godz. 1400 w Sali B3 WIMiI (I piętro), tematem spotkania będzie informacja o zajęciach EFE, podsumowanie wyników I roku oraz wymiana doświadczeń wynikających z zajęć prowadzonych w roku akademickim 2009 / 2010.

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


Dotyczy Opiekunów specjalności EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy opiekunów specjalności na spotkanie w dn. 23 września (czwartek) o godz. 1330 w Sali B3 WIMiI (I piętro), tematem spotkania będzie podsumowanie aktualnego stanu przygotowania pomocy naukowych i przedstawienie nowych zadań na rok akademicki 2010 / 2011. Bezpośrednio po zebraniu (godz. 14 sala B3) planowane jest spotkanie z prowadzącymi zajęcia EFE w sem. I i III, opiekunowie są również zaproszeni.

Prof. S. Drobniak

Dr E. Moryń – Kucharczyk


Konferencja „Debata o przyszłości energetyki” PDF Drukuj Email

 

Do udziału w konferencji "Debata o przyszłości energetyki" organizowanej w ramach finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projektu "Plan Rozwoju Politechniki Częstochowskiej" zostali wytypowani następujący studenci EFE:


1.    Katarzyna Just (WZ)
2.    Anita Paśnikowska (WIMiI)
3.    Anita Rygał (WIiOŚ)
4.    Paweł Jelonek (WIMiI)
5.    Barbara Robak (WIiOŚ)
6.    Marta Pustuł (WZ)

Konferencja odbędzie się w dniach 4.÷7.05.2010 r. w Wysowej. Udział w niej jest wyróżnieniem za dobre wyniki w nauce, a także za aktywność w działaniach dodatkowych związanych z EFE.


Podsumowanie I semestru PDF Drukuj Email

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki I semestru zajęć EFE:

Więcej…

Wykład Prof. Ralpha Lescroart “McKinsey Cost Curve” PDF Drukuj Email

 

Wykład  Prof. Ralpha Lescroart "McKinsey Cost Curve", 29 marca 2010, 1515, aula A0 (pod daszkiem)

Lecture  Summary
“Climate Change is happening now.  Greenhouse gas emissions have to be cut drastically.  But by how much ?  Is it realistic ?  Will it be difficult ?  Does it mean going back to the Middle Ages ?  And what will it cost ?  In January 2009, McKinsey & Company issued the report “Pathways to a Low-Carbon Economy”, presenting an updated version of their already famous Abatement Cost Curve.  What does the curve really tell us about our future ?  Is there a hidden message ?

Więcej…

« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 13 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.