top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Nowy rok akademicki 2018/2019 PDF Drukuj Email
1. października zaczyna się kolejny rok akademicki na EFE. Rozpocznie go 12 studentów II, III i IV roku, a w wybranych zajęciach EFE będzie uczestniczyło w sumie 67 studentów przebywających na naszej Uczelni w ramach programu ERASMUS+. Życzymy wszystkim studentom powodzenia w nauce!

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 dla studentów EFE PDF Drukuj Email
Zapraszamy studentów EFE (w szczególności studentów I roku) na spotkanie inaugurujące kolejny rok akademicki. Spotkanie odbędzie się w dniu 04.10.2017 r. o godz. 14.00 w sali 107 (I piętro) Budynku Głównego Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21.

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


Absolwenci EFE PDF Drukuj Email

Skończył się kolejny rok akademicki i następni studenci dołączyli do grona absolwentów EFE. W miesiącach od lutego do maja 2017 r. swoje prace dyplomowe inżynierskie obronili: Michał Sharma (CMS), Jakub Wysokiński (CMS), Tomasz Plichta (BT), Sebastian Tyrek (CMS), Tobiasz Kędzierski (CMS) i Damian Zrobek (CMS).

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego


Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 dla studentów EFE PDF Drukuj Email
Zapraszamy studentów EFE (w szczególności studentów I roku) na spotkanie inaugurujące kolejny rok akademicki. Spotkanie odbędzie się w dniu 30.09.2016 r. o godz. 11.00 w sali 210 (II piętro) Budynku Głównego Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21.

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek

EFE i ERASMUS+ PDF Drukuj Email

W wybranych zajęciach realizowanych w ramach EFE uczestniczy coraz więcej studentów, którzy przyjeżdżają na naszą Uczelnię w ramach różnych programów, przede wszystkim ERASMUS+. W bieżącym roku akademickim w semestrze zimowym do studentów EFE dołączyło 12 studentów z Turcji, Hiszpanii, Słowenii, Rumunii, Portugalii i Grecji, natomiast w semestrze letnim – 27 studentów z Turcji, Rumunii, Bułgarii, Serbii i Włoch.

ER_1

ER_2

Studenci EFE i ERASMUS’a uczestniczący w zajęciach z przedmiotu „Engineering Design II – CAD”.


Wszystkim goszczącym u nas studentom życzymy powodzenia w nauce oraz miłych wrażeń z pobytu w Polsce i na Politechnice Częstochowskiej.

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr Maciej Marek

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.