top
logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Facebook Image

Zaloguj sięHD-BackgroundSelector


Studia w języku angielskim
Inauguracja roku akademickiego 2015/2016 dla wszystkich studentów EFE PDF Drukuj Email

Zapraszamy studentów wszystkich specjalności i lat EFE na spotkanie inaugurujące kolejny rok akademicki. Spotkanie odbędzie się w dniu 30.09.2015 r. o godz. 12.00 w sali 210 (II piętro) Budynku Głównego Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki przy ulicy Armii Krajowej 21.

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk
Dr Maciej Marek


EFE na Dniach Otwartych P.Cz. - 23.04.2015 r. PDF Drukuj Email


Rollupprntscreen DO6_absolwenci EFE

  Absolwenci EFE - stoją od lewej: Tomasz Suchecki (2015), Anita Rygał (2013) i Patryk Kopeć (2015) - przy stoisku EFE.

 


 

DO5_łazik z ulotką EFE

„Kosmiczny” łazik rozdaje ulotki EFE.

 Informacja dla studentów EFE specjalności BT PDF Drukuj Email
Uprzejmie zawiadamiamy, że od kwietnia b.r. obowiązki opiekuna specjalności Business and Technology (BT) obejmuje Pani Dr inż. Manuela Ingaldi zastępując dotychczasowego opiekuna BT Pana Prof. Piotra Pachurę. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy Panu Prof. Piotrowi Pachurze za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia Pani Dr Manueli Ingaldi oraz zachęcamy studentów BT do korzystania z rad i pomocy nowego opiekuna. Sylwetkę naukową i telefony oraz adres mailowy Dr inż. Manueli Ingaldi znaleźć można na naszej stronie.

Dr Maciej Marek
Dr E. Moryń-Kucharczyk

EFE i ERASMUS+ PDF Drukuj Email

W bieżącym roku akademickim kolejni studenci, którzy przyjechali na naszą Uczelnię w ramach programu ERASMUS+ biorą udział w wybranych zajęciach EFE. Są wśród nich studenci z University Alba Iulia/ Rumunia (8 osób), University Nigde/ Turcja (3 osoby), University Bilecik/ Turcja (3 osoby), University Veliko Turbovo/ Bułgaria (2 osoby).

Z kolei studenci III roku EFE realizują swój VI semestr studiów na uczelniach zagranicznych:

  1. VŠB Technical University of Ostrava w Czechach (Adam Basik, Krzysztof Chrząszczyk, Krystian Korycki i Damian Szaliński),
  2. Technical University of Creete w Grecji (Jarosław Kocela, Roksana Kocela i Bartosz Płoszaj),
  3. Hochschule Ravensburg-Weingarten w Niemczech (Michał Sharma i Sebastian Tyrek).

Wszystkim studentom życzymy powodzenia i jak najlepszych wrażeń z pobytu w wybranych przez siebie uczelniach partnerskich Politechniki Częstochowskiej!

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr Maciej Marek

Obrony prac dyplomowych inżynierskich w 2015 r. PDF Drukuj Email

W dniu 31.01.2015 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Biotechnologii odbyła się obrona prac dyplomowych dwóch studentek specjalności BI: Joanny Hebel i Hanny Tittenbrun oraz studenta specjalności IE: Daniela Kawczyńskiego. (patrz link: Tematy prac dyplomowych-BI_IE,  Galeria zdjęć-BI_IE)

 

Z kolei w dniu 04.02.2015 r. na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki swoje prace dyplomowe bronili studenci specjalności CMS: Patryk Kopeć, Karol Romański, Sylwia Sikora i Magdalena Trzcionka. (patrz link: Tematy prac dyplomowych-CMS,  Galeria zdjęć-CMS)

 

Na Wydziale Zarządzania obrona prac dyplomowych miała natomiast miejsce w dniu 05.02.2015 r., a przystąpiło do niej dwoje studentów specjalności BT: Tomasz Suchecki i Dorota Urbanik (patrz link: Tematy prac dyplomowych-BT, Galeria zdjęć-BT).

 

Wszyscy studenci ukończyli studia z wynikiem bardzo dobrym, z czego się bardzo cieszymy i gratulujemy kolejnym Absolwentom EFE!

 

Dr Elżbieta Moryń-Kucharczyk

Dr Maciej Marek


« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, mailing list. Valid XHTML and CSS.